04.09.2011.
Slatina Tučepi

NK JADRAN - NK ORKAN

Napokon se odigrala dugoočekivana utakmica između NK Jadrana i NK Orkana.

Mnogo ljudi došlo je bodriti Jadran na prvoj utakmici. Prvo poluvrijeme nije bilo zanimljivo i na odmor se otišlo rezultatom 0-0. Odmah na početku drugog poluvremena Jadran je krenuo žustro. Dado Jović je savršeno proigrao Čedomila Šimića koji je postigao gol. Jadran vodi 1-0. Zatim su se gosti probudili i nedugo poslije gola izjednačili iz slobodnog udarca 1-1. Nekoliko minuta kasnije dali su još jedan pogodak i poveli 2-1. Tada je krenula jurnjava na protivnički gol. Jadran je napadao, a gosti su se branili. Taj pritisak im se isplatio i jadran je preko Čedomila Šimića izjednačio na 2-2. Do kraja je bilo još prilika ali se one nisu realizirale. Kad je sudac označio posljedni zvižduk utakmica je završila.